ریل کشو


انواع ریل کشو

برای استفاده راحت از کشوهای مختلف همچون کشو کابینت، کشو کمد و یا میز، انواع ریل کشو با مدل و کاربرد  متفاوت وجود دارد که با نصب آن‌ها بر روی بدنه کشو می‌توان ه راحتی کشو را حرکت داد. این قسمت از وب سایت چوبینر به 4 دسته مختلف ریل ساده کشو، ریل بدنه دار، ریل مخفی کشو و ریل تبدیل میز تقسیم بندی شده است که با توجه به تنوع ریل کشو و انتخاب شما قیمت هر کدام متفاوت خواهد بود.

ریل ساده کشو

ریل ساده کشو یکی از انواع یراق آلات ضروری است که برای حرکت دادن انواع کشو بدون ایجاد سر و صدا و به صورت روان بر روی بدنه کار و یا همان بدنه کشو نصب می‌شود. ریل ساده کشو خود به دو دسته بندی ریل سفید و ریل ساچمه‌ای تقسیم بندی می‌شود که با مراجعه به دسته بندی مربوطه می‌توانید با اطلاعات دقیق هر کدام آشنا شوید.

ریل بدنه دار 

یکی دیگر از انواع ریل کشو می‌توان به ریل بدنه دار اشاره کرد که به سبب پیشرفت تکنولوژی در انواع مدل و کاربرد متفاوت تولید شده است. در این قسمت از چوبینر می‌توانید با انواع ریل بدنه دار  و متعلقات آن را مشاهده کنید و با اطلاعات دقیق و کامل هر کدام آشنا شوید.

ریل مخفی کشو

برای آن که بتوانید هم زیبایی ظاهر کشوهای خود را حفظ کنید و هم کشو را به راحتی حرکت داده و جلو و عقب کنید، بهتر است از ریل مخفی کشو که در دو مدل متفاوت ریل مگنتی و آرام بنددار عرضه می‌شود. هر کدام از انواع ریل مخفی کشو دارای ویژگی و قابلیت ویژه‌ای است که با مراجعه به دسته بندی مربوطه می‌توانید با هر کدام از آن‌ها آشنا شوید.

ریل تبدیل میز

ریل تبدیل میز یک نوع ریل بسیار کاربردی است که این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید میز 4 نفر خود را به 6 نفر و یا 6 نفر را به 8 نفر تبدیل نمایید. همچنین نوع دیگر ریل تبدیل میز وجود دارد که در قسمت کشو کابینت یا درب پایین باز شو نصب می‌شود و امکان استفاده بهینه از حداقل فضای آشپزخانه را برای شما فراهم می‌کند. قیمت ریل کشو با توجه به انتخاب شما نیز متفاوت خواهد بود.

قیمت ریل کشو

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع ریل کشو متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.کمی صبر کنید...

دسته‌بندی